Sluchatka-koss.cz

Sportovní sluchátka na běhání a sport

Sportovní sluchátka na běhání a sport

Všechny sluchátka KOSS, která jsou vhodná na sport. U sportovních sluchátek je nejdůležitější aby nevypadávali z uší například u běhání nebo u cvičení a aby se vlezly například do helmy. Sportovní sluchátka Koss mají speciální nástavce, díky kterým sluchátka do uší (pecky) skvělé drží v uchu a nevyklouzávají, i když se zpotíte. Všechny sportovní sluchátka byla navržena tak, aby byla odolná proti slanému potu.

Koss The Plug

Špunty do uší s opravdu povedenými měkkými nástavci, které Vás ani náhodou nebudou tlačit. Jsou vhodné na sport, k mobilu, MP3 atd.

351 Kč
923 Kč

Koss Sporta Pro

Podobné jako Porta Pro s tím rozdílem, že jsou speciálně vyvinuty pro sportovce. Díky polohovacímu mostu si můžete upravit velikost a sluchátka budou i při sportu držet jako přibitá.

733 Kč
1619 Kč

Koss KEB 32

Pecky navržené speciálně pro ženské ucho. Perfektně sedí a jsou nejlepší volbou pro sport a fitness a to i díky zapojení úspěšné olympioničky Dary Torresové. Jsou k dostání v několika zářivých barvách.

617 Kč
834 Kč

Koss KSC 32

Ultra lehké sportovní sluchátka s měkkými pohodlnými spony za ucho. Vyznačují se vysokou odolností a odolností proti potu.

610 Kč
899 Kč

Koss KSC 17

Sportovní sluchátka s novým systémem hlavového mostu, který směřuje dozadu. Ovládání hlasitosti je na kabelu. Maji pěnové náušníky a dynamické měniče pro otevřený zvuk. Díky snadnému složení sluchátek se dají bezpečně transportovat.

365 Kč
559 Kč

Koss KSC21

Kvalitní sluchátka s klipem určené především na sport. Vysoká kvalita zvuku zajistí maximální požitek při sportování.

250 Kč
652 Kč

Koss Clipper

Sportovní sluchátka s klipem Sportclip pro perfektní uchycení na ucho. Na kabelu mají regulaci hlasitosti. Modely jsou v několika různých barvách a jsou dodávány s pouzdrem.

519 Kč
912 Kč
Sluchatka-koss.cz © 2017 | Sluchátka KOSS
info (at) sluchatka - koss.cz